Team Finas Huis & Leven

Medewerkers Finas Huis & Leven

Carlo van Tricht

Functie
Erkend Financieel Adviseur, Adviseur schadeverzekeringen particulier en zakelijk, Adviseur inkomen
Telefoon
0317-465790
E-mailadres
carlo.van.tricht@finas.nl

Carolina van Tricht

Functie
Directeur
Telefoon
0317-465788
E-mailadres
carolina.van.tricht@finas.nl

Dennis Homan

Functie
Directeur - Financial Life Planner
Telefoon
0317-465790
E-mailadres
dennis.homan@finas.nl

Jeffrey Hopman

Functie
Assurantie adviseur
Telefoon
0317-465806
E-mailadres
jeffrey.hopman@finas.nl

Peter Frehe

Functie
Assurantie adviseur
Telefoon
0317-465784
E-mailadres
peter.frehe@finas.nl

Mariëlla Kroeze

Functie
Assistent financieel adviseur
Telefoon
0317-465791
E-mailadres
mariella.kroeze@finas.nl

Alfonso Volpe

Functie
Erkend Financieel Adviseur
Telefoon
0317 – 46 57 90
E-mailadres
alfonso.volpe@finas.nl

Linda de Waardt

Functie
Administratief medewerker schadeverzekeringen
Telefoon
0317 - 46 57 83
E-mailadres
linda.de.waardt@finas.nl

Ruben van Silfhout

Functie
Adviseur Schadeverzekeringen
Telefoon
0317 - 465782
E-mailadres
ruben.van.silfhout@finas.nl

Stel ons gerust uw vraag

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Wij nemen de regelgeving met betrekking tot de bescherming van uw persoonsgegevens serieus en hecht veel waarde aan de bescherming van uw privacy. Bekijk hier ons Privacy statement.